Hlavní stránka
 

Dlouhodobé kurzy interiérového designu jsou určené studentům se zájmem o profesionální kariéru interiérového designéra a opravdovým nadšencům pro interiérový design.

Roční a dvouletý kurz je akreditován Ministerstvem školství (MŠMT). Tedy osvědčení, který po absolvování závěrečných zkoušek obdržíte, je dokladem o rekvalifikaci na designera interierů s celostátní platností. Je dokladem o intenzitě vašeho studia a splnění všech studijních úkolů a kriterií stanovených interier design školou intermezzo.

Studenti dostanou pomocí materiálů, nástrojů, technických a tvůrčích postupů a předaných zkušeností důkladnou průpravu pro start kariéry interiérového designéra. Zjistí také, že navrhování interiérů je společenská činnost - svádí lidi dohromady, umožňuje efektivní sdělování nápadů a jejich tvůrčí prezentaci. Individuální přístup ke studentovi garantujeme malými studijními skupinami s maximálním počtem osmi studentů.

Láká-li vás pozitivně měnit klientům život, zaregistrujte se právě do dlouhodobých kurzů. Nejste-li si jisti nabídkou a možnostmi výběru, obraťte se na nás, rádi vám poskytneme konzultaci. Můžete u nás uplatnit program Benefit Plus.

DEKORATÉRSKÝ KURZ

DEKORATÉRSKÝ KURZ

přehled o aspektech kultury bydlení a veřejných prostor a jejich aranžování.